🚀🔥 Мерщій отримувати знижку 10% 🎉
Інтенсив ЗНО-2021

Курси підготовки до ЗНО

90грн/год

90 грн/год
Низька вартість
4.5 місяці
Тривалість занять
центр міста
м. Хрещатик
викладачі КНУ
онлайн тести
та особистий кабінет
7-8 дітей у групі
Маленькі групи

Предмети


Українська мова та література


Підготовка до ЗНО в нашій школі це інтерактивні заняття, а не просто лекції. Професійний репетитор з української мови підготує тебе до ЗНО на 200 балів. Наші підготовчі курси ЗНО використовують індивідуальний підхід до кожного учня, з нами ти НЕ будеш просто “відбувати”, а будеш залучений в процес навчання в кожну хвилину заняття. 95% задоволених своїм результатом учнів (дивись відгуки), 95% задоволених батьків. З нами твоя підготовка до ЗНО з української мови та літератури пройде якнайкраще. Якщо ти шукаєш курси ЗНО в Києві, ми те, що тобі потрібно!


Біологія


Підготовка до ЗНО в нашій школі це завжди ефективно, цікаво та зручно. Професійний репетитор з біології підготує тебе до ЗНО на 200 балів. Наші підготовчі курси ЗНО використовують індивідуальний підхід через систему звітності та особистих кабінетів. Ми не просто ЗНО курси, ми ціла школа підготовки до ЗНО з відпрацьованими методиками та чудовим результатом наших учнів (дивись відгуки). З нами твоя підготовка до ЗНО з біології пройде якнайкраще. Однією з переваг наших курсів є просторий офіс в центрі Києва, зручне розташування дозволить приїхати з будь-якої точки міста швидко.


Англійська мова


Підготовка до зно в нашій школі це завжди чудова інвестиція в майбутнє. Професійний репетитор з англійської мови підготує тебе до зно на 200 балів. Наші підготовчі курси зно запрошують до співпраці лише професійних вчителів, викладачів ВНЗ, кандидатів наук. Всі наші викладачі випускники КНУ імені Тараса Шевченка. У нас не викладають студенти. Репетитор з англійської мови член комісії ЗНО, кандидат педагогічних наук. Знає все про секрети складання ЗНО з англійської. З нами твоя підготовка до ЗНО з англійської мови пройде якнайкраще. Однією з переваг наших курсів є просторий офіс в центрі Києва, зручне розташування дозволить приїхати з будь-якої точки міста швидко.


Хімія


Підготовка до зно в нашій школі це завжди захоплива пригода. Професійний репетитор з хімії підготує тебе до зно на 200 балів. Наші підготовчі курси зно навчать розбиратись в найменших тонкощах тестів та завдань ЗНО. Наша школа підготовки до зно розробила найкращі методики ефективної підготовки. З нами твоя підготовка до ЗНО з хімії пройде якнайкраще. Однією з переваг наших курсів є просторий офіс в центрі Києва, зручне розташування дозволить приїхати з будь-якої точки міста швидко.


Історія


Підготовка до ЗНО в нашій школі це завжди активне навчання (не пасивне, де ви просто слухаєте). Під час активного навчання запам’ятовується 100% інформації, під час пасивного – лише 20%. Професійний репетитор з історії підготує тебе до ЗНО на 200 балів. Наші методики швидкого запам’ятовування допоможуть вивчити все швидко та без зазубрювання. Наші підготовчі курси ЗНО забезпечать тебе всім необхідним для комфортної та якісної підготовки (конспект, робочий зошит, база тестів ЗНО). З нами твоя підготовка до ЗНО з історії пройде якнайкраще. Наша школа підготовки до ЗНО знаходиться в Києві, 1 хв від метро Майдан Незалежності.


Математика


Підготовка до ЗНО в нашій школі це завжди цікаво для учнів. Професійний репетитор з математики підготує тебе до ЗНО на 200 балів. Наші підготовчі курси ЗНО допоможуть вивчити математику з нуля, навіть якщо ти нічого не розумієш зараз. Наші курси ЗНО з математики передбачають групи 2 рівнів за складністю. Ми підберемо для вас комфортні умови навчання. Матеріали до занять містять зрозумілі та гарно оформлені пояснення тем та розв’язки типових завдань. З нами твоя підготовка до ЗНО з математики пройде якнайкраще. Однією з переваг наших курсів є просторий офіс в центрі Києва, зручне розташування дозволить приїхати з будь-якої точки міста швидко.


Фізика


Підготовка до ЗНО в нашій школі це наочна демонстрація можливості вивчити всі формули та закони з Фізики легко та невимушено. Наш репетитор з фізики підготує тебе до ЗНО на 180+ балів. Наші підготовчі курси ЗНО допоможуть вивчити фізику з нуля. Розбір тестів пробного ЗНО з фізики. Наші курси ЗНО з фізики передбачають міні-групи. Вчимо давати правильні відповіді на ЗНО. Ми підберемо для вас зручний графік навчання. Матеріали до занять містять зрозумілі та гарно оформлені пояснення тем та розв’язки типових завдань. З нами твоя підготовка до ЗНО з фізики пройде якнайкраще. Однією з переваг наших курсів є просторий офіс в центрі Києва, зручне розташування дозволить приїхати з будь-якої точки міста швидко.


Географія


Підготовка до ЗНО в нашій школі з географії це завдання на розуміння теорії, типові тести ЗНО з географії, вчимо розуміти карти та схеми. Наш репетитор з географії підготує тебе до ЗНО на 190+ балів. Наші підготовчі курси ЗНО допоможуть реально підготуватися до ЗНО з географії. Розбір ЗНО 2020 з географії на заняттях. Навчись давати правильні відповіді на ЗНО 2021 з географії. Ми підберемо для вас зручний графік навчання. Пройди пробне ЗНО з географії в нас на заняттях та отримай подарунок за високі бали. Матеріали до занять містять зрозумілі та гарно оформлені теми та розв’язки типових завдань. З нами твоя підготовка до ЗНО з географії пройде якнайкраще. Ми всього лише другі курси ЗНО в Києві за рейтингом, тому працюємо швидко, ефективно та якісно.

Набір триває

до 21.02.21


Старт перших занять після

25.01


Перше заняття безкоштовне

Вартість

одного предмету

90 грн/год

по 2 години 2 рази на тиждень

Знижка 10%

при реєстрації до 08.01.21

Знижки

Заняття в офісі

1-й предмет

180₴

за заняття (2 години)

2-й предмет

171₴

за заняття (2 години)

3-й предмет

162₴

за заняття (2 години)

Онлайн

1-й предмет

120₴

за заняття (1 година 20 хв)

2-й предмет

114₴

за заняття (1 година 20 хв)

3-й предмет

108₴

за заняття (1 година 20 хв)

Для учнів

 • Інтерактивні заняття у форматі гри, без нудних лекцій чи зазубрювання

 • Купа наочного матеріалу, з повним зануренням у предмет

 • Особистий кабінет з онлайн доступом до усіх тестів ЗНО з української мови та літератури, біології, хімії, англійської та історії України

 • Конспект-посібник усіх занять з тестами

 • Система моніторингу успішності та відпрацювання пропущених занять

Для батьків

 • Щомісячна звітність щодо успіху вашої дитини

 • Онлайн підтримка через месенджер (Telegram, Viber)

Наша команда

Наталя

кандидат філологічних наук, викладач університету, готує до ЗНО з української мови та літератури

Марія

кандидат біологічних наук, викладач КНУ, готує до ЗНО з біології, автор нашого онлайн курсу

Яна

кандидат педагогічних наук, викладач КНУ, готує до ЗНО з англійської мови та ЄВІ в магістратуру, член комісії ЗНО

Вікторія

аспірант КНУ (майбутній кандидат математичних наук), готує до ЗНО з математики

Олена

кандидат хімічних наук, науковий співробітник, випускниця КНУ, готує до ЗНО з хімії

Сергій

магістр КНУ, учасник програми Erasmus mundus, готує до ЗНО з історії

Олександр

кандидат біологічних наук, нейрофізіолог, спеціаліст з методик ефективного навчання

Анатолій

випускник КНУ, СТО, ІТ-відділ

🏛

наші викладачі, водночас викладають в КНУ імені Тараса Шевченка

🎓

5 кандидатів наук, 2 аспіранта та 1 магістр

📚

середній стаж підготовки до ЗНО наших викладачів: 7,5 років

🥇

середній бал наших випускників: 181,5

Ви закохаєтесь в предмет і у наших викладачів

Професіонали високого рівня з відмінними знаннями, з любов’ю до предмету та дітей, гарантують ефективний спосіб підготовки на високий бал.

Розклад

Ми намагаємось створити такий розклад, який буде зручним саме для наших студентів. Саме тому наші працівники допоможуть вам підібрати найкращий варіант розкладу занять.


Будні

зміначас
перша16:00-18:00
друга18:00-20:00


Вихідні

зміначас
перша10:00-14:00
друга14:00-18:00

Офіс

м. Хрещатик/Майдан Незалежності, 1 хв

вул. Хрещатик 7/11

Ще переваги

 • Спеціально розроблений для швидкого запам’ятовування теоретичний матеріал видається додому.

 • Заняття адаптовані спеціально під тести ЗНО, після кожної міні-теми по 12-18 запитань із збірок ЗНО за всі попередні роки.

 • Кожне запитання пропрацьовується у вигляді квестів, ситуаційних задач та активностей.

 • Результат гарантовано від викладачів КНУ імені Тараса Шевченка

 • Всі програми адаптовані нейрофізіологом для легкого опанування предмету, навіть з 0. Таймінг занять розроблений психологом для зменшення навантаження на нервову систему. На заняттях панує дружня атмосфера

 • Ми знаємо, як працює твій мозок, тому з нами ти так швидко все вивчиш

 • Команда професіоналів проведе тебе до успіху цього року ❤️👌🏻

 • Заняття проходять з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо захисту від Covid 19

Не сподобалось? 🙁

Ми повернемо гроші після 1 заняття та компенсуємо цукерками витрачений час

Інста

Відвідай наш інстаграм, щоб отримати більше інформації про те, як проходять наші заняття.

Цікаво прочитати що про нас пишуть?

Наші випускники - наша гордість

Відгуки

Реєстрація на пробне заняття

Знижка -10% до 8 січня 😱

Бажаєте записатись на пробне заняття або дізнатись більше?
Заповність форму реєстрації та ми передзвонимо Вам за пів години

Ви також можете написати нам на пошту: info@brames.com.ua

Або зателефонуйте на номер: +380977270727 та +380730270727